» » میاندوآب میزبان هیجده عنوان نمایشگاه داخلی و خارجی در سال 98 خواهد بود

میاندوآب میزبان هیجده عنوان نمایشگاه داخلی و خارجی در سال 98 خواهد بود

در تاریخ : 13.10.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 858
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
قائم مقام امور نمایشگاهی جنوب استان آذربایجان غربی گفت:تقویم نمایشگاهی سال ۱۳۹۸شرکت نمایشگاه های دائمی و بین المللی جنوب استان آذربایجان غربی تنظیم و جهت تصویب به کارگروه کالاهای صادراتی غیر نفتی استان ارسال شد.

مریم فتح زاده قائم مقام امور نمایشگاهی جنوب استان آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار میاندوآب پرس با اعلام این خبر افزود: نحوه ی برگزاری نمایشگاه های داخلی وخارجی براساس قوانین موجود در فصل زمستان سال جاری برای سال آتی تدوین و به کار گروه کالاهای صادراتی غیر نفتی استان با ریاست استاندار و یا معاون ارشد استانداری برگزار و کلیات تقویم یا مصوب و یا تغییرات لازمه اعمال و پس از تصویب آن بصورت جدی نسبت به برنامه ریزی نمایشگاه که حداقل سه ماه زمان نیاز دارد ، امور اداری نمایشگاه در بین همکاران نمایشگاه ها را تقسیم بندی و نمایشگاه برنامه ریزی میگردد.

وی ادامه داد: در تقویم سال ۱۳۹۸ هیجده عنوان نمایشگاه داخلی و خارجی پیشنهاد دادیم و پوشش نمایشگاه های شهرهای جنوب استان را نیز به سازمان صنعت ومعدن درخواست دادیم ، در صورت موافقت شهرهای جنوب استان نیز از شرایط برگزاری نمایشگاه های استاندارد بر خوردار خواهند بود.

فتح زاده به توسعه فضای نمایشگاهی میاندوآب هم اشاره کرد و گفت: از اینکه توانسته ایم سایت نمایشگاهی جنوب استان را به حد استاندارد برسانیم و با فضای بیش از ۵۰۰۰ متر مربع مفید نمایشگاهی که در بهمن سال جاری طرح توسعه سالن مولانا نیز به بهره برداری خواهد رسید خرسندیم و انشاالله بامعرفی توانمندیهای کشور عزیزمان ، میاندوآب را بعنوان شهر تجار و بازرگانان و شهر نمایشگاهی سرآمد به تمام دنیا معرفی کنیم.

قائم مقام امور نمایشگاهی جنوب استان آذربایجان غربی گفت: امید است در این مسئولیتی که بر عهده داریم با همراهی و تلاش کارکنان مجموعه نمایشگاههای بین المللی جنوب استان رضایت مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان را فراهم سازیم.

مریم فتح زاده در ادامه مجددا یادآور شد،تعداد بسیار محدودی از غرفه های نمایشگاه ویژه ی فروش بهاره (اسفند ماه)باقی مانده و مفتخر خواهیم بود شهروندان عزیز میاندوآبی نسبت به مشارکت اقدام نمایند تا حضور تجار و بازرگانان بومی پررنگ تر شود.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود