میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » پلمپ دو واحد غیر مجاز دندانپزشکی در شهر میاندوآب

پلمپ دو واحد غیر مجاز دندانپزشکی در شهر میاندوآب

در تاریخ : 08 اردیبهشت 1401
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,098
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir)؛
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب از پلمپ دو واحد دندانپزشکی غیر مجاز در این شهرستان خبر داد و گفت: دو واحد غیر مجاز دندانپزشکی در میاندوآب که مبادرت به انجام غیر مجاز امور دندانپزشکی می کردند، توسط کارشناسان نظارت بر درمان پلمپ شدند.
دکتر شهرام احمدی ادامه داد: پیرو بازدیدهای میدانی کارشناسان نظارت بر درمان این شبکه و گزارشات مردمی، مشخص گردید این افراد با راه اندازی مراکز دندانپزشکی بصورت غیر مجاز در میاندوآب مبادرت به دخالت در امور دندانپزشکی می نموند.

وی گفت: بر اساس آیین نامه های وزارت بهداشت، هرگونه فعالیت درمانی در محیط پزشکی منوط به اخذ مجوز های لازم توسط افراد واجد شرایط امکان پذیر می باشد بدیهی است استقرار و فعالیت با دستگاههای پزشکی بدون اخذ مجوزهای مربوطه از وزارت بهداشت و نیز با حضور افراد فاقد صلاحیت، غیر قانونی بوده و مصداق ایجاد موسسه غیر مجاز می باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب از مردم خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف در حوزه درمان، سریعاً موضوع را به شماره تماس ۴۵۲۶۸۸۴۹ (واحد نظارت بر درمان) اطلاع رسانی فرمایند و یا به صورت حضوری موضوع را به واحد نظارت بر درمان گزارش کنند تا با متخلفین برخورد قانونی صورت گیرد.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود