» » حرکت مجلس در سوال از رئیس جمهور به نفع نظام بود و نشان دهنده مردم سالاری دینی است

حرکت مجلس در سوال از رئیس جمهور به نفع نظام بود و نشان دهنده مردم سالاری دینی است

در تاریخ : 09.06.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 334
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
امام جمعه میاندوآب گفت؛ حرکت مجلس در سوال از رئیس جمهور به نفع نظام بود و نشان دهنده مردم سالاری دینی است.
به گزارش میاندوآب پرس، حجت الاسلام حمید حسن زاده در خطبه های امروز نماز جمعه میاندوآب با اشاره به دعوت مجلس از رئیس جمهور برای سوال، گفت: این حرکت به نفع نظام بود چرا که مردم سالاری دینی را نشان داد که در این کشور هیچ کس مصون نیست و باید پاسخگوی عملکرد خود باشد حتی اگر آن فرد شخص دوم کشور باشد.
امام جمعه میاندوآب ادامه داد: این مجلس نشان داد علی رغم همه انتقادات، باز هم مجلس در راس امور است و همان چیزی که امام فرموده بودند.
وی ادامه داد: این جلسه نشان داد نظام جمهوری اسلامی پاسخگو است در حالی که دشمن تمام تلاش خود را می کند تا به مردم القا کنند مسئولان این نظام پاسخگو نیستند ، و این حرکت مثبتی هم از مجلس و هم رئیس جمهور بود.
خطیب نماز جمعه میاندوآب گفت: با اینکه دعوت از رئیس جمهور چالش برانگیز بود و پیش بینی می شد با التهاباتی هم همراه شود و تمام توجهات را هم به مجلس جلب کرده بوداما این جلسه در کمال آرامش هر دو طرف برگزار شد و نشان داد که اتحاد اسلامی بین همه مسئولان کشور وجود دارد.
حجت الاسلام حسن زاده به قانع نشدن مجلسی ها از پاسخ های رئیس جمهور به 4 سوال هم اشاره کرد و گفت: با وجودی که بیشتر نمایندگان مجلس حامی دولت تدبیر و امید هستند اما در این جلسه نشان دادند این مجلس حزبی نیست و فقط وام دار مردم است.
امام جمعه میاندوآب به مشکلات معیشتی مردم هم اشاره کرد و گفت: همه می دانیم جامعه مشکلاتی دارد، مسئولان هم درگیر این مشکلات هستند و شاید بیشتر از مردم هم این مشکلات را حس می کنند و نگران وضعیت موجود هستند و ما هم می دانیم وضعیت نگران کننده است ولی اینکه یه آقایی بگوید رئیس جمهور باید برود همانگونه که رهبر معظم انقلاب قرار فرمودند در زمین دشمن قدم برمیدارد، رئیس جمهور باید بماند و کار کند و طی این سالها هم پاسخگوی عملکرد خودش باشد،.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود