» » افتتاح و بهره برداری از 4 طرح در روز پایانی دهه فجر با حضور معاون استاندار در میاندوآب

افتتاح و بهره برداری از 4 طرح در روز پایانی دهه فجر با حضور معاون استاندار در میاندوآب

در تاریخ : 21.11.98
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1 456
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
در دهمین روز دهه فجر با حضور بهنام شهدی معاون استاندار آذرباجان غربی از یک طرح ورزشی ، یک طرح آموزشی، یک طرح خدماتی و یک تهران عمران روستایی بهره برداری شد.

به گزارش میاندوآب پرس، امروز 21 بهمن اولین سالن طبقاتی آذربایجان غربی در میاندوآب با حضور معاون استاندار، مدیر کل ورزش و جوانان استان و مسئولان شهرستان افتتاح شد.

امیر رضاپور رئیس اداره ورزش و جوانان میاندوآب در این مراسم گفت: این سالن در زمینی به مساحت 1200 متر مربع و زیربنای هر طبقه 450 متر مربع در دو طبقه ساخته شده است که  طبقه اول این سالن ویژه تنیس روی میز و طبقه دوم ویژه ووشو ساخته است،  این سالن با هزینه ۱۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی ساخته شده است.
هفتادویکمین جایگاه عرضه فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب به نام مجتمع خدماتی رفاهی بدر شهرستان میاندوآب،افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
سید جواد فیض حسنی مدیر منطقه نفتی میاندوآب ، درمراسم افتتاحیه اظهار داشت:جایگاه مذکور توسط بخش خصوصی در قالب شرکت زنجیره ای(برند) توزیع فرآورده پالایش نفت تبریز،در زمینی به مساحت ده هزار مترمربع و با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد تومان احداث شده است.
افتتاح مدرسه ۶ کلاسه در روستای نظام آباد دیگر طرحی بود که امروز در برنامه مسئولان قرار گرفته بود.

بهروز تقی نژاد رئیس اداره آموزش و پرورش میاندوآب در این مراسم گفت: این مدرسه مشارکتی خیرساز در زمینی به مساحت ۲۸۰۰ متر مربع و زیربنای ۳۴۰ متر مربع با هزینه ۹ میلیارد ریال طی دو سال ساخته شده است که 30 دردص هزینه ها از سوی خیران و 70 درصد هم از بودجه دولتی تامین شده است.
 از طرح گازرسانی به ۳ روستای بخش باروق میاندوآب نیز بهره برداری شد.
کاظمی رئیس اداره گاز میاندوآب در این مراسم گفت: با بهره برداری از پروژه های گازرسانی به این سه روستا ،  ۱۷۶ خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند،برای گازرسانی به 3 روستای تک آغاج، گوزللو و جان آقا حدود  ۱۰ کیلومتر عملیات لوله گذاری از خط اصلی انجام شده است.
کاظمی ادامه داد:با گاز رسانی به این 3 روستا، تعداد روستاهای بهره مند از گاز شهرستان میاندوآب به 142 روستا افزایش یافت و ۹۳ درصد خانوار روستایی شهرستان میاندوآب از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.
رئیس اداره گاز میاندوآب گفت: همچنین همزمان با افتتاح این طرح ها، 3 پروژه دیگر نیز شامل بهره برداری از خط تغذیه پتروشیمی میاندوآب، یک ایستگاه CNG   ویک واحد مرغداری نیز آغاز شد،هم اکنون گازرسانی به ۲۱ روستا نیز در دست اجرا قرار دارد که با بهره برداری از این‌ پروژه ها، می توان گفت  میاندوآب به شهرستان سبز استان تبدیل می گردد.

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود