اخبار میاندوآب » مهمترین اخبار » ناصر امیری فرماندار سابق میاندوآب از عملکرد خود دفاع کرد

ناصر امیری فرماندار سابق میاندوآب از عملکرد خود دفاع کرد

در تاریخ : 02 دی 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,644
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
فرماندار سابق میاندوآب با ارائه گزارشی از سال های فعالیت خود در مراسم تودیع از عملکرد خود دفاع کرد.
به گزارش میاندوآب پرس، ناصر امیری در مراسم تودیع خود که با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجانغربی و نماینده مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهرستانی برگزار شد، گفت: مسئولیت ها در نظام جمهوری اسلامی امانت است، خوش به حال کسی که امانت دار خوبی است و در زمان تودیع مقابل خداوند سربلند باشد.
امیری ادامه داد: در عرض سه سال و نیم گذشته مسئولان این شهرستان مدیریت جهادی کردند و شبانه روز در خدمت مردم بودند و وحدت کامل در این شهرستان وجود داشت، بنده درود می فرستم بر مردم شریف میاندوآب و خودم را یک میاندوآبی می دانم چرا که از اول انقلاب بیش از 12 سال به عنوان سرباز نظام در این شهر خدمت کرده ام و در هر جا باشم برای میاندوآبیها نوکری خواهم کرد.
وی گفت: افتخار می کنیم در شهری زندگی کردیم که همه ولایت مدار بودند با اینکه تفکر سیاسی در این شهر حاکم است ولی این تفکرات بر مبنای اصول ولایت فقیه بود ، من از شغل نگهبانی شروع کردم و به مقام فرمانداری رسیدم و تا زنده ایم سرباز این نظام هستم اما باید عملکردمان مثبت باشد تا روز قیامت جوابگوی خون شهدا باشیم.
فرماندار سابق میاندوآب گفت: زمانی که به عنوان فرماندار این شهر معرفی شدم گفتم فرماندار جمهوری اسلامی در دولت تدبیر و امید هستم و رئیس جمهور هم شاگرد مخلص و وفادار مقام معظم رهبری است و اوایل انقلاب لقب امام را روحانی برای آیت الله خمینی(ره) انتخاب کرد و همه می دانیم رئیس جمهور دلسوز این نظام است.
وی ادامه داد: به اعضای شورای تامین شهرستان و مسئولان ادارات افتخار می کنم که در طول این سال ها سه انتخابات سالم برگزار کردیم و اجازه ندادیم حق الناس ضایع شود.
امیری به عملکرد خود طی 43 ماه حضورش به عنوان فرماندار میاندوآب هم اشاره کرد و گفت: اعتبارات عمرانی سال 94 میاندوآب برای 56 پروژه 175 میلیارد ريال و در سال 95 برای 95 پروژه 140 میلیارد ريال و در سال 96 برای 96 پروژه 210 میلیارد ريال و در سال 97 برای 97 پروژه 680 میلیارد ريال بوده است و امیدواریم تا پایان امسال همه روستاهای شهرستان از نعمت گاز بهره مند شوند و ما برای دفع پسماند هم محلی انتخاب کرده ایم و مورد مطالعه و تایید قرار گرفته است و امیدواریم با پیگیری های فرماندار جدید به این محل انتقال یابد.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود